فرماندار بروجن سالروز ارتحال ملکوتي امام خميني (ره) را تسليت گفت

کد خبر: 133894 تاریخ انتشار: 1399/03/14
نمایش: 221
اخبار
چهاردهم خردادماه، يادآور عروج ملکوتي بزرگ مردي از تبار نور است که بر بلنداي تاريخ، سرود فتح و ظفر سر داد و اميد را در دل ستمديدگان خسته از ظلم و استعمار روشن کرد و آزادي و آزادگي را معنايي تازه بخشيد.
فرماندار شهرستان بروجن با صدور پيامي سالروز عروج ملکوتي و جانسوز بنيانگذار کبير جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (رحمه الله عليه) را تسليت گفت.
متن پيام مسعود ملکي به شرح زير است:

بسم الله الرحمن الرحيم
چهاردهم خردادماه، يادآور عروج ملکوتي بزرگ مردي از تبار نور است که بر بلنداي تاريخ، سرود فتح و ظفر سر داد و اميد را در دل ستمديدگان خسته از ظلم و استعمار روشن کرد و آزادي و آزادگي را معنايي تازه بخشيد؛ روزي که ملت بزرگ ايران و حتي مستضعفان و آزادگان دنيا در فراق محبوب خود صاحب عزا شدند.
حضرت امام، رهبري آزاده و عالمي شايسته از تبار عالمان شجاع و استکبارستيزي بود که با توکل و ايمان به خدا و پشتوانه و حمايت عظيم مردمي، شکوه، عزت، استقلال و آزادي را براي کشور و ملت بزرگ ايران به ارمغان آورد.
اينجانب ضمن اداي احترام به روح بلند و ملکوتي بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران و شهداي گرانقدر قيام خونين ١٥ خرداد، سالروز عروج ملکوتي و جانگداز حضرت امام خميني (ره) را به عموم مردم شريف ايران، به خصوص مردم متديّن و انقلابي شهرستان بروجن، تسليت و تعزيت عرض مي نمايم و از درگاه خداوند قادر متعال، عزت و اقتدار نظام و ملت بزرگ ايران را در سايه‌ عنايات حضرت ولي عصر (عج) تحت زعامت مقام معظم رهبري حضرت آيت الله خامنه اي (مد ظله العالي) مسئلت دارم.
 
 

افزودن دیدگاه