عمليات بهسازي و آسفالت مسير دسترسي بيمارستان بروجن آغاز شد

کد خبر: 154042 تاریخ انتشار: 1399/04/10
نمایش: 228
اخبار
مسعود ملکي فرماندار شهرستان بروجن گفت: عمليات بهسازي و آسفالت فاز اول مسير دسترسي بيمارستان 239 تختخوابي با اعتباري افزون بر 12 ميليارد ريال آغاز شد.
فرماندار شهرستان بروجن گفت: عمليات احداث مسير دسترسي بيمارستان 239 تختخوابي شامل 6 هزار متر مکعب خاکبرداري، 3 هزار متر مربع خاکريزي و 5 هزار متر جدول کشي بوده که از سال گذشته با به کارگيري ماشين آلات سنگين واحد عمران در حال انجام است.

مسعود ملکي بيان کرد: عمليات آسفالت اين مسير نيز به طول يکهزار و 100 متر و مساحت دوازده هزار و 800 متر مربع در فاز اول از امروز سه شنبه آغاز شده و ظرف مدت 2 روز آينده با قول مساعد استاندار چهارمحال و بختياري مبني بر تأمين اعتبار 12 ميلياردي تکميل خواهد شد.

وي با بيان اينکه تکميل مسيرهاي دسترسي به بيمارستان شامل احداث کنار گذر و طراحي ميدان در 3 فاز پيش بيني و طراحي شده، افزود: اين طرح نيازمند 75 ميليارد ريال اعتباربوده که با تخصيص اعتبارات استاني و شهرستاني عملياتي خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري، عمليات احداث بيمارستان 239 تختخوابي بروجن از سال 87 در ضلع شمال شهر آغاز و بهمن ماه 98 پس از تجهيز و تحويل به دانشگاه علوم پزشکي به بهره برداري رسيد و براي احداث و تجهيز اين مجتمع بزرگ درماني افزون بر 130 ميليارد تومان اعتبار هزينه شده است.

افزودن دیدگاه