جلسه کميته ترويج فرهنگ ايثار و شهادت شهرستان بروجن

کد خبر: 154259 تاریخ انتشار: 1399/05/25
نمایش: 168
اخبار
فرماندار شهرستان بروجن با بيان اينکه شهرستان بروجن 78 آزاده در دوران هشت سال دفاع مقدس تقديم آرمان‌هاي نظام و انقلاب اسلامي کرده است افزود: اين روز، يادآور افتخار و رشادت‌هاي آزادگان است و نبايد در جامعه فراموش شود
به گزارش روابط عمومي فرمانداري، جلسه کميته ترويج فرهنگ ايثار و شهادت شهرستان بروجن به رياست فرماندار و با حضور مدير کل بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس استان و ساير اعضا در سالن اجتماعات فرمانداري برگزار شد.
فرماندار شهرستان بروجن با تبريک سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به ميهن اسلامي اظهار داشت: ورود آزادگان به ميهن اسلامي از روزهاي به يادماندني است و هميشه بايد اين روز باشکوه گرامي داشته شود زيرا گراميداشت اين روز به معني گراميداشت عرصه‌هاي صبر، مقاومت و بردباري است.
مسعود ملکي با بيان اينکه شهرستان بروجن 78 آزاده در دوران هشت سال دفاع مقدس تقديم آرمان‌هاي نظام و انقلاب اسلامي کرده است افزود: اين روز، يادآور افتخار و رشادت‌هاي آزادگان است و نبايد در جامعه فراموش شود.
ملکي با اشاره به اهميت سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي تأکيد کرد: دستگاه هاي اجرايي با برنامه ريزي، تدابير لازم در خصوص برگزاري مراسم با شکوه در راستاي گراميداشت اين روز مهم اتخاذ نمايند.
وي تجليل از آزادگان شاغل و بازنشسته توسط ادارات، ارسال پيامک تبريک و تماس تلفني مسئولان با آزادگان، ديدار با خانواده آزادگان با رعايت دستورالعمل هاي بهداشتي، فضا سازي ادارات و ... را از برنامه هاي سالروز بازگشت آزادگان قهرمان به کشور در سطح شهرستان عنوان کرد.
گفتني است در پايان جلسه از همکاران آزاده شاغل در فرمانداري تجليل به عمل آمد.
 

افزودن دیدگاه