کميته اشتغال شهرستان بروجن برگزار شد

کد خبر: 155207 تاریخ انتشار: 1399/11/07
نمایش: 163
اخبار
فرماندار شهرستان بروجن با تاکيد بر تهيه طرح‌هاي اثرگذار در رونق اشتغال و کارآفريني اين شهرستان اظهار داشت: ظرفيت‌هاي موجود در حوزه گردشگري مي تواند به خوبي در توسعه شهرستان بروجن موثر باشد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري، کميته اشتغال شهرستان بروجن به رياست فرماندار و با حضور نماينده مردم شهرستان بروجن در مجلس شوراي اسلامي، مدير عامل صندوق کارآفريني اميد کشور و جمعي از مسئولان استاني و شهرستاني در سالن اجتماعات فرمانداري برگزار شد.
فرماندار شهرستان بروجن در کميته اشتغال اين شهرستان با تاکيد بر تهيه طرح‌هاي اثرگذار در رونق اشتغال و کارآفريني اين شهرستان اظهار داشت: ظرفيت‌هاي موجود در حوزه گردشگري مي تواند به خوبي در توسعه شهرستان بروجن موثر باشد.
مسعود ملکي با اشاره به وجود ۲ تالاب بين‌المللي، مناظر طبيعي و کانون‌هاي جذاب گردشگري شهرستان بروجن گفت: بايد به منظور توسعه شهرستان بر حوزه گردشگري تمرکز شود و خواستار حمايت هاي لازم در تامين تسهيلات توسط صندوق کارآفريني اميد شد.
ملکي توسعه گلخانه‌ها، بسته‌بندي و فراوري محصولات لبني را از ديگر ظرفيت‌هاي شهرستان بروجن براي رونق اشتغال برشمرد و گفت: هر طرحي در خصوص فراوري و بسته‌بندي لبنيات ارائه شود تسهيلات موردنياز آن توسط صندوق کارآفريني اميد پرداخت مي شود.
فرماندار بروجن با اشاره به امضاي تفاهم نامه صندوق کارآفريني اميد و شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختياري گفت: براساس اين تفاهم‌نامه و با سپرده‌گذاري مشترک 200 ميليارد ريالي در صندوق کارآفريني اميد کشور، به متقاضيان ايجاد کارگاه‌هاي توليدي و صنعتي در شهرها و روستاهاي شهرستان بروجن، پس از تشکيل پرونده و تصويب در کميته اشتغال شهرستان تسهيلات کم بازده پرداخت خواهد شد.
مسعود ملکي هدف از انعقاد اين تفاهم‌نامه را کمک به توليد و اشتغال پايدار در بخش‌هاي کشاورزي، دامداري، صنعتي، گردشگري، صنايع دستي و... عنوان کرد. در پايان جلسه از تعدادي از ظرفيت هاي گردشگري شهرستان بازديد به عمل آمد.

افزودن دیدگاه