جلسه کميته اقتصادي و اشتغال شهرستان بروجن

کد خبر: 31290 تاریخ انتشار: 1397/10/16
نمایش: 66
اخبار
دوازدهمين جلسه کارگروه اشتغال و اقتصادي شهرستان بروجن با حضور مدير کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي استان، فرماندار و اعضاي کارگروه در محل سالن جلسات فرمانداري تشکيل گرديد.
در اين جلسه رئيس اداره صنعت معدن و تجارت به اتفاق رئيس اتاق اصناف به همراه يک نفر از اتحاديه هاي صنفي به نمايندگي از سايرين با ارائه مشکلات در حوزه اصناف و لزوم توجه به اين قشر خواستار پرداخت تسهيلات به اين بخش و لزوم توجه به خريدهاي دستگاه هاي اجرايي از کسبه ي شهرستان بروجن گرديد.
در ادامه مديرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعي استان با ابراز رضايت از تشکيل جلسات مستمر و تقدير از فرماندار شهرستان بروجن در راستاي اهتمام به حوزه اشتغال توجه به پرداخت تسهيلات در حوزه هاي روستايي، فراگير و مشاغل خانگي را مطلوب ارزيابي و در راستاي پرداخت تسهيلات در حوزه اصناف نيز قول همکاري و مساعدت داد.
وي ضمن گلايه مندي از تمرکز وجود تسهيلات در بخش پوشاک و دامداري خواستار توضيح اعتبارات پرداختي در همه ي بخش ها و سطوح شد.
فرماندار شهرستان بروجن در اين جلسه با ارائه گزارش کاملي از مصوبات جلسات گذشته و آمار تسهيلات توزيع شده، تشکيل و پيگيري کارگروه و مصوبات آن را از جمله اقدامات مهم اين شهرستان برشمرد.
 

افزودن دیدگاه


سایت های مرتبط
آرشیو

اوقات شرعی

آمار سایت

آنلاین ها
22
امروز
91
دیروز
88
هفته
695
ماه
29629
کل
39963