سخنراني فرماندار شهرستان بروجن در نماز جمعه

کد خبر: 31613 تاریخ انتشار: 1397/12/11
نمایش: 73
اخبار
فرماندار شهرستان بروجن سخنران قبل از نماز جمعه مورخ 10 اسفند ماه بروجن بود.
فرماندار شهرستان بروجن در بين نمازگزاران بر عملياتي سازي راهبردهاي رهبر معظم انقلاب تأکيد نمود و افزود بايد در خصوص نقشه هاي شوم دشمنان که تلاش مي کنند مردم و دولت مردان را مقابل يکديگر قرار دهند روشنگري نمود.
مسعود ملکي به حضور 2 وزير و 6 نماينده وزير، کميسيون هاي آموزش عالي مجلس، آموزش و پرورش، کميته تحقيق جهاد کشاورزي، 22 مديرکل و استاندار در شهرستان اشاره نمود و افزود اينها بيانگر واقعيات رصد و پيگيري مسائل جامعه و مردمي در شهرستان مي باشد.
ملکي به حضور ميداني در روستاها و بخش ها به منظور حل مسائل و مشکلات مردم در کوتاه ترين زمان ممکن اشاره نمود.
وي اجرايي نمودن سياست هاي دولت تدبير و اميد با محوريت درک شرايط فعلي را مهم برشمرد و در ادامه تشکيل کميته اشتغال شهرستان به صورت دو هفته يکبار را مهم دانست.
فرماندار شهرستان بروجن بيان داشت رصد مسائل کارگري جزو اولويت هاي کاري بوده و تلاش کرديم تا مسائل کارگري، کارفرمايي و کارخانجات در کوتاه ترين بازه ي زماني مرتفع گردند تا مسائل توليد و صادرات با مشکل مواجه نگردد.
ملکي افزود کميته تنظيم بازار با جديت تشکيل مي گردد و نظارت و بازرسي لازم بر بازار و مسائل جانبي آن صورت مي پذيرد.
وي اظهار داشت زير ساخت هاي عمراني بيمارستان، انتقال آب بن- بروجن، انتقال آب سبزکوه به سد و تالاب چغاخور، مديريت آب هاي منطقه اي، شرب، شهري و روستايي و محورهاي مواصلاتي چهارگانه همواره دغدغه بوده و در دستور کار قرار دارند.
 

افزودن دیدگاه