جلسه کميته اقتصادي و اشتغال شهرستان بروجن

کد خبر: 31650 تاریخ انتشار: 1397/12/19
نمایش: 33
اخبار
جلسه کارگروه اشتغال و اقتصادي شهرستان بروجن با حضور مدير کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي استان،فرماندارو اعضاي کارگروه در محل سالن جلسات فرمانداري تشکيل گرديد.
مدير کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي استان با ابراز رضايت از تشکيل جلسات مستمر و تقدير از فرماندار شهرستان بروجن در راستاي اهتمام به حوزه اشتغال ، رتبه برتر در اين حوزه را مربوط به اين شهرستان دانست.
فاضلي گفت: تسهيلات روستايي، عشايري و مشاغل خانگي در شهرستان بروجن عملکرد مثبت داشته است و تسهيلات روستايي و عشايري را در جلوگيري مهاجرت از روستا ها به شهرها مؤثر دانست.
وي با بيان اينکه پتانسيل ها در روستاها زياد هستند اظهار داشت: از ظرفيت ها و توانمندي هاي افراد در روستاها استفاده کنيم تا مردم بتوانند از امکانات در روستاها بهره ببرند.
فاضلي تأکيد کرد: در حوزه تعاون، کار ورفاه اجتماعي خط قرمز ما قانون است و هيچ کجا  قانون مانع خدمت نيست و بايد تسهيل گري را به جاي سخت گيري در جهت خدمت به مردم به کار گيريم.
در ادامه فرماندار شهرستان بروجن بيان داشت: بايد در حوزه اشتغال و تسهيلات تلاش کنيم تا سهم خود را از استان بگيريم.فعاليت هاي بسياري در اين زمينه انجام گرفته و بايد از اين هم بهتر باشد.
مسعود ملکي با بيان اينکه زمينه هاي اشتغال در روستاها فراوان است، سياست در حوزه ي تسهيلات روستايي را ايجاد اميد در مردم روستا دانست تا توليد، خودکفايي و استقلال را به طور واقعي به منصه ظهور برسانيم.
وي برادامه ي تشکيل جلسات منظم و بازرسي هاي مستمر در سال آتي  تأکيد کرد و خواستار حمايت و هدايت جوانان وفارغ التحصيلان در حوزه هاي اقتصادي شد.

افزودن دیدگاه


سایت های مرتبط
آرشیو

اوقات شرعی

آمار سایت

آنلاین ها
16
امروز
85
دیروز
88
هفته
695
ماه
29629
کل
39957