دومين جلسه اقتصاد مقاومتي شهرستان بروجن

کد خبر: 42013 تاریخ انتشار: 1398/02/31
نمایش: 104
اخبار
دومين جلسه اقتصاد مقاومتي شهرستان بروجن با عنوان «وام وجوه اداره شده و سازوکار تشکيل نظام صنفي رايانه اي استان» در سال 98 به رياست فرماندار برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بروجن، با حضور فرماندار شهرستان بروجن، مدير کل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان، مديرفناوري اطلاعات و شبکه دولت استانداري، رئيس دانشکده هاي فني استان، رئيس اتاق اصناف و فعالان حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات (ICT)  دومين جلسه اقتصاد مقاومتي شهرستان بروجن با عنوان «وام وجوه اداره شده و سازوکار تشکيل نظام صنفي رايانه اي استان» در سال  98در محل سالن اجتماعات غدير فرمانداري بروجن برگزار گرديد.
فرماندار شهرستان بروجن ضمن عرض خير مقدم به اعضاي حاضر در جلسه به نقش فناوري اطلاعات در زندگي روزمره و استفاده از اين ظرفيت­ها جهت اشتغال جوانان اشاره کرد و خواستار شناسايي ايده­ هاي برتر جهت تبديل به کسب و کارهاي نوپا و استفاده از تسهيلات کم بهره شد.
مدير فناوري اطلاعات و رييس شبکه دولت استانداري با بيان اينکه در سال هاي گذشته با وجود تلاش هايي که در استان صورت گرفت متأسفانه نظام صنفي رايانه اي تشکيل نگرديد بيان کرد: با پيگيري مجدانه استاندار، تشکيل نظام صنفي در دستور کار ستاد اقتصاد مقاومتي قرار گرفت.
مدير کل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان اظهار داشت: استان چهارمحال و بختياري متأسفانه بيشترين نرخ بيکاري را در سطح کشور داراست.
مرتضي بلالي با بيان اينکه  يکي از سياست هاي دولت، ارائه تسهيلات ارزان قيمت مي باشد افزود: باوجود اينکه 15درصد از اين تسهيلات در حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات است، وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات از محل منابع داخلي خود مبالغي را تحت عنوان وام وجوه اداره شده در حوزه­ هاي مختلف تخصيص داده است و خوشبختانه در قانون بودجه سال 98  هم اين تسهيلات درنظر گرفته شده است.
 

افزودن دیدگاه