پيام فرماندار شهرستان بروجن به مناسبت فرا رسيدن ايام اللـه دهه مبارک فجر

کد خبر: 155248 تاریخ انتشار: 1399/11/12
نمایش: 209
اخبار
فرماندار شهرستان بروجن به مناسبت فرا رسيدن دهه فجر و آغاز چهل و دومين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران در پيامي اين مناسبت را تبريک گفت.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري، فرماندار شهرستان بروجن به مناسبت فرا رسيدن دهه فجر و آغاز چهل و دومين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران در پيامي اين مناسبت را تبريک گفت.

متن پيام به شرح زير است:

انقلاب اسلامي ايران، تجلي شکوهمند حماسه و سرافرازي ملتي است که با فريادشان آزاديخواهي و استقلال طلبي را در گوش و جان جهانيان طنين‌ انداز کرد که الگويي جامع و کامل براي کشورهاي در بند استبداد و ظلم گرديده است که توانسته ايدئولوژي استقلال طلبي و آزاديخواهي خود را در سراسر منطقه و حتي دنيا تسري بخشد.
۱۲ بهمن ماه سالروز بازگشت تاريخي حضرت امام خميني رحمه الله عليه به ميهن اسلامي و آغاز دهه مبارک فجر، روزهايي ماندگار و فراموش نشدني در تاريخ ملت بزرگ ايران است؛ روزهايي که پيام عزت، کرامت، آزادي و استقلال ملت و کشور ايران توسط امام راحل عظيم الشأن و رهبر کبير انقلاب اسلامي در تمام جهان طنين انداز شد و امروز نيز ما همچنان حافظ و منادي همان پيام الهي هستيم و اين ايّام و پيام آن همچنان الهام بخش ملت بزرگ ما تا رسيدن به قله هاي عظمت، سربلندي و اقتدار خواهد بود.
اينجانب ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا و امام شهدا، ۱۲ بهمن ماه سالروز بازگشت تاريخي حضرت امام خميني (ره) به ميهن اسلامي و آغاز دهه ي مبارک فجر، اين حماسه تاريخي را به رهبر معظم انقلاب (مدظله العالي) ملت شريف ايران، خانواده ي معظم شهدا، به خصوص شهداي انقلاب اسلامي و به عموم مردم انقلابي و ولايتمدار شهرستان بروجن تبريک و تهنيت عرض نموده؛ عزت، اقتدار و سربلندي ملت و کشور ايران عزيز را از خداوند متعال مسئلت دارم.
 

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1400/02/20