پيام فرماندار شهرستان بروجن به مناسبت روز قدس

کد خبر: 155869 تاریخ انتشار: 1400/02/16
نمایش: 225
اخبار
يوم ا... روز قدس، روز حيات اسلامي، حق طلبي و نمايش وحدت و يکپارچگي جهان اسلام و اعلام انزجار امت بزرگ و انقلابي ايران عزيز از رژيم صهيونيستي است.
فرماندار شهرستان بروجن به مناسبت فرا رسيدن روز جهاني قدس پيامي صادر کرد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري متن پيام مسعود ملکي به شرح زير است:

بسم الله الرحمن الرحيم
يوم ا... روزجهاني قدس، روز حيات امت اسلامي، حق طلبي و نمايش وحدت و يکپارچگي جهان اسلام و اعلام انزجار امت بزرگ و انقلابي ايران عزيز از رژيم صهيونيستي است.
نام‌گذاري آخرين جمعه ماه مبارک رمضان با عنوان روز قدس نخستين قبله مسلمانان از آن‌جهت حائز اهميت است که نور اميد در دل مستضعفان جهان روشن کرد و به فرصتي هميشگي براي توجه به سرنوشت فلسطين عزيز مبدل گرديد تا جهانيان بدانند سرنوشت قدس و مسلمانان با يکديگر پيوندي عميق و ارتباطي جدانشدني دارد.  
امسال روز جهاني قدس با سخنراني مقام معظم رهبري، حضرت آيت الله العظمي خامنه اي (مدظله العالي) به عنوان ويژه برنامه اي بس گرانبها پاسداشته خواهد شد و عموم مردم شريف و ولايتمدارشهرستان بروجن در آخرين جمعه از ماه مبارک رمضان (هفدهم ارديبهشت ۱۴۰۰)  ضمن گوش جان سپردن به بيانات حکيمانه و راهگشاي رهبر بزرگوار انقلاب، همچون سال‌هاي گذشته با آرمان‌هاي امام راحل (ره) تجديد پيمان مي کنند.
اينجانب ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات مردم مؤمن شهرستان بروجن، فرا رسيدن يوم الله قدس را به عنوان نماد وحدت جهان اسلام و نقطه عزت و کرامت مسلمانان گرامي داشته، سربلندي اسلام و مسلمين را از در گاه احديت مسئلت دارم.
مسعود ملکي
فرماندار شهرستان بروجن

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1400/07/03