به مناسبت هفته قوه قضائيه

کد خبر: 156175 تاریخ انتشار: 1400/04/07
نمایش: 130
اخبار
فرماندار شهرستان بروجن گفت: هفته قوه قضائيه فرصتي مناسب براي تکريم تلاش خالصانه قشر خدوم و متعهد در دستگاه قضا و به ويژه پاسداشت ياد و خاطره شهيد مظلوم دکتر بهشتي و شهيدان والامقام اين عرصه مي‌باشد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري، به مناسبت هفته قوه قضائيه مسعود ملکي فرماندار و جمعي از مسئولان با دادستان عمومي و انقلاب، رؤساي دادگستري، قضات و کارکنان دستگاه قضايي ديدار و گفتگو کردند و هفته قوه قضائيه را تبريک گفتند.
فرماندار شهرستان بروجن ضمن تبريک هفته قوه قضائيه و گراميداشت ياد و خاطره شهيد دکتر بهشتي و ۷۲ تن از ياران ايشان از زحمات و تلاش هاي دادستان عمومي و انقلاب، رؤساي دادگستري، قضات و کارکنان خدوم و زحمتکش اين مجموعه در سطح شهرستان قدرداني کرد و گفت: امروز همدلي و تعامل بسيار خوب دستگاه قضايي با ساير ادارات، نهاد‌ها و دستگاه‌هاي اجرايي باعث شتاب بخشي و تسريع در توسعه و پيشرفت منطقه در حوزه‌هاي مختلف گرديده است.
مسعود ملکي افزود: هفته قوه قضائيه فرصتي مناسب براي تکريم تلاش خالصانه قشر خدوم و متعهد در دستگاه قضا و به ويژه پاسداشت ياد و خاطره شهيد مظلوم دکتر بهشتي و شهيدان والامقام اين عرصه مي‌باشد.
 
.


 

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1400/05/14