پيام فرماندار شهرستان بروجن به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

کد خبر: 156589 تاریخ انتشار: 1400/06/31
نمایش: 369
اخبار
فرماندار شهرستان بروجن با صدور پيامي آغاز هفته دفاع مقدس را به جانبازان، ايثارگران، آزادگان، خانواده معظم شهدا و عموم مردم هميشه در صحنه و شهيد پرور اين شهرستان تبريک گفت.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري، متن پيام به شرح زير است:
بسمه تعالي
هفته دفاع مقدس يادآور روزهاي حماسه، رشادت، ايثار و ازخودگذشتگي غيور مرداني است که اقتدار و استقلال امروز کشور مرهون صلابت، استقامت، پايداري و مجاهدت‌هاي آن‌هاست که با ايثار و فداکاري جلوه‌هاي زيبايي به نمايش گذاشته و دفاع مقدس را به يکي از افتخارات ماندگار تاريخ ايران به ثبت رساندند.
دوران هشت ساله دفاع ملت سلحشور ايران در حفظ و اعتلاي نظام مقدس جمهوري اسلامي و حراست از مرزهاي عزت و شرف، همچون نگيني تابناک تا هميشه بر تارک تاريخ حماسه و ايثار و پايداري آزادگان جهان خواهد درخشيد.
آنچه امروز داريم از برکت خون پاک شهدا و تلاش و مجاهدت رزمندگان ديروز است و بايد همواره قدردان ايثارگري‌هاي اين عزيزان باشيم و با ترويج فرهنگ ايثار و شهادت و پاسداشت ياد شهدا، جانبازان، آزادگان و ايثارگران عزيز، همچون رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، مقتدرانه در مسير توسعه و سربلندي کشور عزيزمان در عرصه‌هاي مختلف گام برداريم.
اينجانب ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي گرانقدر، فرا رسيدن هفته دفاع مقدس را به ساحت مقدس حضرت بقيه ا… الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت ا… العظمي امام خامنه اي (مد ظله العالي) و ملت شهيد پرور ايران اسلامي به خصوص مردم شريف، ولايت مدار و شهيد پرور شهرستان بروجن تبريک عرض نموده و از حماسه آفريني جانبازان، آزادگان، ايثارگران و صبر و استقامت بي مثال خانواده محترم آنان به ويژه خانواده معظم شهدا تقدير و تشکر مي نمايم و از خداوند متعال توفيق پاسداري از خون شهدا و رهروي راه آن عزيزان را براي همگان مسئلت دارم.
مسعود ملکي
فرماندار شهرستان بروجن

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1401/04/09