شوراي اداري شهرستان بروجن

کد خبر: 167692 تاریخ انتشار: 1400/12/25
نمایش: 321
اخبار
فرماندار شهرستان بروجن گفت: امسال هفت هزار ميليارد ريال از رديف‌هاي مختلف اعتباري براي طرح‌هاي شهرستان بروجن تامين و هزينه شد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري، فرماندار شهرستان بروجن در آخرين جلسه شوراي اداري در سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: امسال هفت هزار ميليارد ريال از رديف‌هاي مختلف اعتباري براي طرح‌هاي شهرستان بروجن تامين و هزينه شد.
مسعود ملکي اظهار کرد: اين ميزان اعتبار از رديف‌هاي مختلف اعتباري ملي، استاني و شهرستاني تامين و هزينه شده است.
ملکي تعامل و همکاري دستگاه‌هاي اجرايي براي تسريع در روند تکميل و بهره‌برداري از طرح‌هاي عمراني شهرستان بروجن را ضروري دانست و افزود: اطلاع‌رساني از اقدامات انجام شده به مردم مورد توجه مسئولان باشد.
فرماندار بروجن آماده‌باش دستگاه‌هاي اجرايي عضو ستاد مديريت بحران تا پايان نوروز ۱۴۰۱ در شهرستان بروجن را الزامي اعلام و تصريح کرد: بايد ليست کشيک دستگاه‌هاي اجرايي و اصناف براي نوروز آماده و اعلام شود.
وي تقويت زيرساخت‌هاي توسعه‌اي و پيگيري ويژه طرح‌هاي عمراني را از وظايف اصلي مسئولان و متوليان امر دانست و يادآور شد: مسئولان تلاش براي حفظ اشتغال موجود، اشتغال‌زايي جديد و کاهش نرخ بيکاري را در دستور کار قرار دهند.
رييس شوراي اداري بروجن خاطرنشان کرد: ظرفيت‌هاي اين شهرستان در بخش‌هاي صنعت، جاده، کشاورزي و حوزه‌هاي ديگر زمينه جذب سرمايه‌گذاران براي سرمايه‌گذاري در بخش‌هاي گوناگون را فراهم کرده است.
وي ادامه داد: براي توسعه و تقويت زيرساخت‌هاي شهرک‌هاي صنعتي شهرستان بروجن ۹۰۰ ميليارد ريال اعتبار هزينه شده است.
ملکي تاکيد کرد: ۵۰۰ هکتار زمين ملي براي توسعه شهرک‌هاي صنعتي شهرستان بروجن از اداره‌کل منابع‌طبيعي و آبخيزداري استان درخواست شده است.
رييس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بروجن نيز با اشاره به شيوع ويروس کرونا از ۲ سال گذشته تاکنون گفت: واکسيناسيون عمومي عليه ويروس کرونا بايد به بيشترين ميزان ممکن برسد تا بتوان اين ويروس را مهار کرد.
محمدحسن کرمي تاکيد کرد: تاکنون ۲۳۰ هزار دوز واکسن کرونا به شبکه بهداشت و درمان شهرستان بروجن تحويل داده شده است که از اين تعداد ۹۵ هزار و ۵۳۰ دوز در مرحله نخست به گروه‌هاي هدف تزريق شد.
وي افزود: همچنين ۸۶ هزار و ۷۹ نفر دوز دوم و ۳۶ هزار و ۱۱ نفر دوز سوم واکسن خود عليه ويروس کرونا در شهرستان بروجن را دريافت کرده‌اند.
کرمي تصريح کرد: از مردم و گروه‌هاي هدف شهرستان بروجن درخواست مي‌شود هر چه سريع‌تر نسبت به مراجعه براي تزريق واکسن خود عليه ويروس کرونا اقدام کنند.
وي تزريق واکسن کرونا را باعث جلوگيري از عوارض بيماري کوويد ۱۹ دانست و يادآور شد: هم‌اکنون در بيمارستان درگير بيماراني هستيم که با عوارض مغزي، قلبي و کليوي ناشي از ابتلا به ويروس کرونا مواجه شده‌اند.
گفتني است در پايان جلسه به مناسبت ۲۵ اسفند روز شهردار، از شهرداران شهرهاي تابعه شهرستان تجليل به عمل آمد.

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1402/07/08