سفر معاون وزير و رئيس سازمان بهزيستي کشور به شهرستان بروجن

کد خبر: 178503 تاریخ انتشار: 1401/04/28
نمایش: 138
اخبار
معاون وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي و رئيس سازمان بهزيستي کشور به منظور بازديد از مراکز و ظرفيت‌هاي توانبخشي و جامعه هدف بهزيستي به شهرستان بروجن سفر کرد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري، معاون وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي و رئيس سازمان بهزيستي کشور به منظور بازديد از مراکز و ظرفيت‌هاي توانبخشي و جامعه هدف بهزيستي وارد شهرستان بروجن شد.
بازديد از سراي سالمندان امين، ديدار با خانواده‌ توانخواه، کلنگ‌زني مسکن معلولين، بازديد از کانون جهان ديدگان از برنامه‌هاي "علي‌محمد قادري" در شهرستان بروجن بود.
رئيس سازمان بهزيستي کشور در سفر به شهرستان بروجن در آيين تحويل زمين احداث ۳۲ واحد مسکن مددجويي براي خانواده‌هاي داراي ۲ معلول و بيشتر شهرستان بروجن به اهميت تامين مسکن براي مددجويان زيرپوشش بهزيستي به عنوان يک راهکار براي توانمندسازي معلولان اشاره کرد و گفت: ۱۲۰هزار خانواده داراي معلول فاقد مسکن در کشور شناسايي شده است.
علي محمد قادري افزود: بر اساس تفاهم‌نامه بين بنياد مستضعفان و بهزيستي کشور هر ۲سال بيش از چهارهزار واحد مسکن براي خانواده‌هاي داراي ۲معلول و بيشتر در کشور احداث مي‌شود.
به گفته وي، در راستاي تامين مسکن معلولان در مناطق شهري  ۲۰۰ميليون تومان از محل اعتبارات بهزيستي به صورت بلاعوض در اختيار مددجويان  قرار داده مي‌شود و براي تامين سهم آورده مددجويان نيز تسهيلات در اختيار مددجويان قرار مي گيرد.
قادري اظهارداشت: در چندسال اخير در کشور ۱۶۷ هزار واحد مسکوني براي مددجويان بهزيستي احداث شده است.

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1401/07/02