14 تير‌ماه روز شهرداري‌ها و دهياري‌ها

کد خبر: 191729 تاریخ انتشار: 1402/04/14
نمایش: 207
اخبار
فتاح کرمي، سرپرست فرمانداري شهرستان بروجن در پيامي، فرارسيدن چهاردهم تير‌ماه روز "شهرداري و دهياري" را به دست‌اندر‌کاران عرصه مديريت شهري و روستايي اين شهرستان تبريک گفت.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بروجن، متن اين پيام به شرح زير است:

بسمه تعالي
شهرداري‌ها و دهياري‌ها مهمترين نهاد شکل‌گيري مديريت شهري و روستايي محسوب مي‌شوند و نقش تأثيرگذاري در رشد، بالندگي و توسعه سکونتگاه‌هاي شهري و روستايي دارند.
موفقيت مديران شهري و روستايي در گروي تقويت مشارکت، انسجام اجتماعي، افزايش اعتماد عمومي و همچنين ارتباط سازنده با شهروندان، صاحب‌نظران و نخبگان است و اين رويکرد مي‌تواند موجب ارائه خدمات رضايت‌بخش به مردم شود.
 نامگذاري يک روز در تقويم کشوري بدين نام، نشان دهنده شأن، منزلت و جايگاه ويژه شهردار و دهيار در حوزه مديريت شهري و روستايي، ايجاد محيط امن و توأم با آرامش براي شهروندان به واسطه خدمات مطلوب و بي منت بوده و آشنايي آحاد جامعه با عملکرد و خدمات دهياري‌ها و شهرداري ها، هم‌افزايي و افزايش همدلي و تعامل مردم و خانواده بزرگ مديريت روستايي و شهري را بهمراه خواهد داشت. 
اينجانب ضمن تبريک اين روز، از خدمات بي‌شائبه کارکنان پر تلاش و خدوم شهرداري‌ها و دهياري‌هاي شهرستان بروجن تقدير و تشکر نموده، از درگاه خداوند متعال توفيقات روز افزون توأم با سلامتي را براي فعالان و زحمتکشان اين عرصه دارم.
فتاح کرمي
سرپرست فرمانداري شهرستان بروجن

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1402/07/08