در نشست فرمانداران بروجن و مبارکه مطرح شد؛

تکميل چهارخطه بروجن _ مبارکه تا سال آينده

کد خبر: 191734 تاریخ انتشار: 1402/04/14
نمایش: 241
اخبار
سرپرست فرمانداري شهرستان بروجن گفت: تسريع در تکميل اين طرح مهم جاده‌اي زمينه کاهش تصادفات و افزايش ايمني رانندگان را در اين محور شرياني در پي خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري، سرپرست فرمانداري شهرستان بروجن در نشست با فرماندار مبارکه با توجه به نقش و جايگاه ويژه محور بروجن _ مبارکه در ترانزيت بار، کالاهاي صادراتي و مسافر از فلات مرکزي کشور به بنادر و پايانه هاي جنوب، ارتقاي ايمني و حذف نقاط حادثه خيز اين محور را يکي از الويت‌هاي مهم عنوان کرد.
فتاح کرمي اظهار کرد: در همين راستا در جهت پاسخگويي به مطالبات مردمي و پيشگيري از تصادفات منجر به جرح و فوت ضروري است در اسرع وقت نسبت به بهسازي و ايمن سازي اين جاده اقدام شود.
کرمي ضمن تقدير و تشکر از اقدامات انجام گرفته در استان همجوار به منظور تکميل اين محور افزود: تسريع در تکميل اين طرح مهم جاده‌اي زمينه کاهش تصادفات و افزايش ايمني رانندگان را در اين محور شرياني در پي خواهد داشت.

فرماندار شهرستان مبارکه نيز در خصوص بهسازي محور بروجن _ مبارکه گفت: عمليات بهسازي و لکه‌گيري اين مسير به طول 40 کيلومتر مراحل انجام مناقصه، انتخاب پيمانکار، امضاي قرارداد انجام شده و در مرحله ابلاغ قرارداد است که ان‌شاءالله تا پايان ماه جاري عمليات اجرايي آغاز خواهد شد.
عليرضا حسيني اظهار کرد: به منظور تکميل طرح چهارخطه اين محور به طول 24 کيلومتر، تاکنون افزون بر 50 ميليارد تومان هزينه شده است و در سال جاري 12 کيلومتر از اين محور زير بار ترافيک خواهد رفت.
وي از پيگيري‌ها به منظور تخصيص اعتبار براي اين پروژه خبر داد و افزود: قطعات باقيمانده محور چهارخطه بروجن _ مبارکه تا پايان سال آينده به بهره برداري مي‌رسد.

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1402/07/08