راه‌اندازي محل دفن پسماند از مهمترين خواسته‌هاي بخش توليد بروجن است

کد خبر: 191764 تاریخ انتشار: 1402/04/18
نمایش: 220
اخبار
سرپرست فرمانداري شهرستان بروجن گفت: راه‌اندازي محل دفن اصولي پسماند از مهمترين خواسته‌هاي بخش توليد در شهرستان است که بايد تدبير لازم در اين زمينه صورت گيرد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري، فرماندار شهرستان بروجن در حاشيه بازديد از صبا کشي و کاشي پاسارگارد سپاهان تأکيد کرد: ۷۵ درصد از توليد صنايع کاشي و سراميک استان در شهرستان بروجن استقرار دارد.

فتاح کرمي افزود: سه تا پنج درصد توليد کاشي و سراميک در شهرستان بروجن تبديل به ضايعات مي‌شود که در اين راستا راه‌اندازي سريعتر محل دفن اصولي پسماند در اين شهرستان ضروري است.

کرمي تصريح کرد: تدبير براي دفن اصولي ضايعات و پسماند اين واحدهاي توليدي با کمترين آسيب به محيط زيست در دستور کار مسئولان دستگاه‌هاي اجرايي مرتبط در چهارمحال و بختياري و شهرستان بروجن قرار دارد.

وي يادآور شد: ۴۲ درصد صنعت چهارمحال و بختياري در شهرستان بروجن استقرار دارد که ظرفيت ارزشمندي براي توسعه اقتصادي اين شهرستان است.

فرماندار بروجن با بيان اينکه قطعي‌هاي برق و گاز به‌ويژه در تابستان باعث منفي شدن روند توليد مي‌شود، گفت: به‌همين علت با تعامل و تفاهم بين مسئولان شرکت شهرک‌هاي صنعتي و دستگاه‌هاي خدمات‌رسان و اجرايي مي‌توان مشکلات و کمبودهاي مرتبط با گاز و برق را جبران کرد.

کرمي به آسيب‌هاي ناشي از قطع شدن برق و گاز اشاره و تأکيد کرد: هم‌اکنون کمبودهاي زيرساختي مانند برق، آب، گاز و زيرساخت‌هاي صادراتي بايد جبران و تأمين شود.

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1402/07/08