فرماندار شهرستان بروجن:

بروجن آماده ميزباني از اردوهاي ورزشي ملي و فراملي است

کد خبر: 191800 تاریخ انتشار: 1402/04/22
نمایش: 267
اخبار
سرپرست فرمانداري بروجن گفت: اين شهرستان آمادگي لازم به منظور برگزاري مسابقات ورزشي ملي و فراملي و ميزباني اردوي تيم‌هاي ملي را دارد و بايد از اين ظرفيت استفاده شود.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري، سرپرست فرمانداري شهرستان بروجن در ديدار با مدير عامل باشگاه فرهنگي، ورزشي ذوب آهن اصفهان گفت: بهره‌مندي از ارتفاع و آب و هواي مناسب در کنار زيرساخت‌ها و ظرفيت‌‌هاي ورزشي از قبيل ميادين چمن و سالن‌هاي سرپوشيده، سالن‌هاي بدنسازي و خوابگاه‌ها، استخرهاي شنا، پيست‌هاي تخصصي دو و ميداني، چمن‌هاي مصنوعي و...، اين شهرستان را به اردوبام ورزشي کشور تبديل نموده؛ به‌طوريکه طي سال‌هاي گذشته نيز شاهد برگزاري مسابقات بين‌المللي، ملي و همچنين ميزباني اردوي تيم‌هاي ملي در اين شهرستان بوده‌ايم.

 فتاح کرمي با اشاره به ظرفيت‌هاي گردشگري _ ورزشي، مناطق نمونه گردشگري چغاخور و تالاب گندمان و مجموعه‌هاي اقامتي در اين شهرستان خواستار ارتباط و تعامل باشگاه ذوب آهن با هيأت‌هاي مختلف فرهنگي، ورزشي و استعداد‌يابي ظرفيت‌هاي ورزشي شهرستان در رده‌هاي پايه در تمامي رشته‌ها شد.

 کرمي افزود: اين شهرستان آمادگي لازم به منظور ميزباني و برگزاري مسابقات و اردوهاي ساير تيم‌هاي ورزشي باشگاه ذوب آهن (واليبال، بسکتبال، دوميداني و... ) را دارد.

احساني، مدير عامل باشگاه فرهنگي_ورزشي ذوب آهن اصفهان نيز ضمن تقدير و تشکر از مجموعه عوامل ميزباني در شهرستان بروجن، در راستاي توسعه و پيشرفت ورزش اين شهرستان قول مساعد داد.

گفتني است اردوي آمادگي پيش فصل تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در مجموعه ورزشي تختي بروجن از روز دوشنبه برگزار شده است.

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1402/07/08