تشکيل کارگروه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد در بروجن

کد خبر: 20418 تاریخ انتشار: 1397/04/24
نمایش: 428
اخبار
ستاد تسهيل و رفع موانع توليد استان به رياست استاندار چهارمحال و بختياري و با حضور نماينده مردم شريف شهرستان بروجن در مجلس شوراي اسلامي،سرپرست معاونت هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري،امام جمعه ،فرماندار و مديران مربوطه در سالن جلسات گروه توليدي ظريف مصور برگزار شد.
استاندار چهارمحال و بختياري گفت: صنعتگران و توليدکنندگان کشور در برهه کنوني در خط مقدم تحريم و تهديد اقتصادي استکبار جهاني قرار دارند و حمايت از آنها دغدغه اصلي دولت است.
اقبال عباسي روز يکشنبه در جلسه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد استان در شهرستان بروجن افزود: در حال حاضر دشمن از جبهه اقتصادي و با زبان تهديد تحريم به جنگ نظام آمده که با همت ملت راه به جايي نخواهد برد.
وي، خوداتکايي، همدلي و اتحاد امت اسلامي ايران را در جنگ تحميلي و سازندگي وصف ناپذير دانست و تصريح کرد: به ياري خدا دسيسه و توطئه جديد دشمن در جنگ اقتصادي نيز خنثي و بي اثر خواهد شد.
استاندار چهارمحال و بختياري تصريح کرد: اين استان هم اينک رتبه سوم کشور در پرداخت تسهيلات اشتغال فراگير را کسب کرده و توليدکنندگان با روحيه انقلابي به کار خود ادامه مي دهند.
نماينده مردم بروجن در مجلس شوراي اسلامي نيز در اين جلسه کمبود آب در بخش صنعت را از عمده مشکلات شهرکهاي صنعتي شهرستان بروجن عنوان کرد.
خديجه ربيعي فرادنبه وجود پتروشيمي، 2 کارخانه فولاد و کارخانه سيمان و بيش از 280 واحد صنعتي و توليدي بزرگ و متوسط را مزيتي براي اين استان و شهرستان دانست. 
وي تصريح کرد: در صورت تکميل پروژه انتقال آب 'ونک' و خط انتقال آب بن - شهرکرد در ستال جاري بخش عمده اي از مشکل کمبود آب شهرکهاي صنعتي منطقه برطرف خواهد شد. 

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1400/08/05