تجليل استاندار، نماينده مردم شهرستان بروجن، فرماندار و مسئولان از پرستاران شهرستان بروجن

کد خبر: 31329 تاریخ انتشار: 1397/10/23 09:58:45
نمایش: 601
اخبار
استاندار چهارمحال و بختياري گفت: تأمين کنندگان سلامت افراد جامعه بايد حمايت شوند.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بروجن، اقبال عباسي روز شنبه همزمان با سالروز توليد حضرت زينب کبري (س) و روز پرستار در بازديد از بيمارستان وليعصر (عج) بروجن افزود: پرستاران حلقه مهم و محوري در درمان هستند و کيفيت خدمات آنان يه طور مستقيم با سلامت بيماران در ارتباط است.
وي تصريح کرد: پرستاران به عنوان يکي از ارکان مهم در موفقيت برنامه طرح تحول سلامت هستند.
استاندار چهارمحال و بختياري تاکيد کرد: دولت يازدهم و دوازدهم توجه خاصي به ارتقاي سطح بهداشت و درمان دارد و در راستاي اجراي برنامه تحول سلامت بخش مهمي از بار مسئوليت به دوش پرستاران است.
عباسي همچنين از بخش هاي مختلف بيمارستان وليعصر بروجن از جمله؛ سي سي يو، بخش نوزادان، راديولوژي و بخش جراحي ديدن کرد و مشکلات جامعه پرستاري و کارکنان را مورد بررسي قرار داد.
همچنين نماينده مردم شهرستان بروجن در مجلس شوراي اسلامي در اين آيين از تکميل و بهره برداري بيمارستان 230 تختخوابي شهر بروجن در نيمه نخست سال آينده خبر داد و گفت: با تمهيدات انديشيده شده با راه اندازي اين مرکز درماني بخش عمده اي از مشکل درماني شهرستان مرتفع خواهد شد.
خديجه ربيعي فرادنبه ،از پذيرش و بستري ماهيانه 3 هزار بيمار در مراکز درماني بروجن را يادآور شد و افزود: تعداد 266 پرستار در اين شهرستان مشغول خدمات به بيماران هستند.
 

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1400/08/05